.

.

New
50pcs 20g Празни Пластични Црна Анти-УВ Refillable Козметички Тегла , пластични црна 20 g Компактен сенката за Очи примерок Шише

50pcs 20g Празни Пластични Црна Анти-УВ Refillable Козметички Тегла , пластични црна 20 g Компактен сенката за Очи примерок Шише

DEN 1652.16

Стока
Достапно.

, па ние'll изберете повеќе економски изразат услуга за вас, можеби тоа не е ист со вашиот choosed Express. благодарам многу за вашата соработка! А. П : Што е вашиот производ се применуваат полиња ? A : Нашите производи се применуваат за козметика, нега на кожата, косата, нафта, течни, крем, телото спа итн. Боја Толеранција : преземени се сите photoes од страна на самите себе. Но, ние се уште не може да гарантира 100% исти. cosmoprof и лична нега индустрии. начин на Плаќање : ЗАЧУВАМ & Т/Т се Достапни.Предмет : 20 G PS шише Капацитет : 20 грама. Ние'll се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме најдобрите корист, и ви испратиме следење на број веднаш. За Нас : Изгрејсонце Cospack Ограничени резерви различни пакување избор за нега на кожата и козметичката индустрија, од 2009 година, вклучувајќи Airless Пумпа Шишиња, Пластични Козметички тегли, Козметички Пумпа Шишиња, Магла Спреј Шишиња, Алуминиумски шишиња и Тегли, Контејнери за нокти производи и така натаму, што е најдобро решение за вашите пакување потреби. Ние нема't презема никаква одговорност за овој различни експрес сервис! Ако имате било какви посебни барање, pls контактирајте го нашиот сервис Трговија Менаџер ID : cn901648564. Ако не може да прифати било која боја толеранција, pls не't купување! Ние нема't презема никаква одговорност за боја на толеранција, бидејќи на photoes причина! D. Ние исто така нудиме прилагоди мувла, боја на кожата и декорација на свила екран & топло-печат & етикетата за да се осигура вашата заврши пакувања се единствени и брилијантен, и припаѓаат само за вас! Оваа онлајн акции продавница ќе ви понуди мали купување искуство.

Детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
20ML
Свеж

Избор на клиенти