.

.

New
3ml маскара цевка или усна сјај цевка ,козметички cotainer, маскара сад ,make up празна цевка ,пластична шише

3ml маскара цевка или усна сјај цевка ,козметички cotainer, маскара сад ,make up празна цевка ,пластична шише

DEN 1764.00

Стока
Достапно.


точка бр : МА-3 WHITE
големина : 3ml
материјал : ПП
целата висина : 125mm
Дијаметар : 12.3 mm
за објектот :
Телото на шишето е trasparent , Ова е многу професионална во потрага пакување за вашиот производ. Материјалот е безбедна и чиста.
ПЛАЌАЊЕ :
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ И TT .
За превозот : Ние испрати нашата стока од страна на EMS,TNT,DHL,FEDEX,JCEX ИТН.
откако ќе поставите цел, ние ќе се обидеме потрудиме да се организираме на стоки побрзо.
тоа ќе трае 2-3 дена за да се подготват добро.
по превозот ,ние ќе ви испратиме следење на број за повикување.
За нас :
имаме толку многу differrent козметички сад .
ние ги прифати малите на големо , нашите MOQ е 1 многу.
ако постои каква било истрага за голема цел,pls се чувствуваат слободни да контакт со нас .

Детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
3ml
Број На Модел На:
Ма-3WHITE
is_customized:
Yes
Запечатување Тип:
лесно отворен крај
Употреба:
За Нега На Кожата Крем
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
Пластични Тип:
PP
Површината Ракување:
печатење на екран
боја:
како Слика
Функција:
refillable
Употреба:
маскара сад
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти