.

.

New
трговија на големо 8ml Празни Пластични Шишиња Eyeliner, Eyelash Веѓа Козметички Шише Со Четка Нови

трговија на големо 8ml Празни Пластични Шишиња Eyeliner, Eyelash Веѓа Козметички Шише Со Четка Нови

DEN 3212.16

Стока
Достапно.


Опис на производот : Состојба : 100% Сосема нов. Материјал : Пластични Големина : 5ml Прирачник за мерење, не е грешка за 1-2mm. Ако ви треба други Количество ве молиме контактирајте со нас.Добредојдовте на Големо Забелешка : се Користат за складирање на Eyeliner Eyelash Веѓа Око Lash Брзиот Раст Серум Течни Контејнер Без Серум Течност,Само го Продаде Шише Лесен за употреба и чиста. Бојата на ѕвонење на страницата 's фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине Негативна или Неутрална повратни информации, ние ќе бидеме среќни да работат со вас. Нашата продавница има многу видови на шишиња и studs. Добредојдовте На Големо.
Очекуваат за вашето барање!

Детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
5ML
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Количина:
Добредојдовте на Големо(Многу видови на количеството може да го изберете)
Пластични Тип:
ABS
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
Материјал:
Пластични
Површината Ракување:
Топол Печат
Број На Модел На:
5ML
Запечатување Тип:
завртка капа
Свеж

Избор на клиенти