.

.

New
400ml бела лосион шише со сребрена линија или емулзија притиснете пумпа шише со сребрена линија

400ml бела лосион шише со сребрена линија или емулзија притиснете пумпа шише со сребрена линија

DEN 4056.00

Стока
Достапно.


точка бр : YZWS-400
големина : 400 ML
материјал : PE
dia72mm
height169mm
.

Детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
YZWS-400
Големина:
450ml
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
боја:
како Слика
Функција:
refillable
Употреба:
ЛОСИОН ИЛИ ЕМУЛЗИЈА
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Пластични Тип:
PE
Употреба:
За Нега На Кожата Крем
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
Запечатување Тип:
пумпа sprayer
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти