.

.

New
НОВО: 3ml сребро кликнете козметички пенкало за усна сјај /маскара/Eyelash раст течни цевка /белење на заби или козметички сад

НОВО: 3ml сребро кликнете козметички пенкало за усна сјај /маскара/Eyelash раст течни цевка /белење на заби или козметички сад

DEN 3216.00

Стока
Достапно.


големина : 3m
постои 5 глава ( A ,B ,C,D,E) за вашиот referrence, pls проверете кој главата ќе треба кога ставање ред .
за глава, имаме бела и црна исто така и за вашиот referrence , pls проверите која боја ти е потребно ?
за објектот :
Телото на шишето е злато , Ова е многу професионална во потрага пакување за вашиот производ. Материјалот е безбедна и чиста.
ПЛАЌАЊЕ :
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ И ТТ
за превозот :
Ние ги испратите на нашата стока од страна на EMS,TNT,DHL,FEDEX,JCEX ИТН , abourt на превозна цена ,тоа е само referrence , вистинската цена можеби и повеќе поевтини отколку што покажува. пред да поставите вашата нарачка, pls истрага нас ,ние ќе се обидеме да ви нудиме најдобра понуда .по превозот ,ние ќе ви испратиме следење на број .
за нас :
имаме толку многу differrent козметички сад ,ние ги прифати малите на големо ,ние прифаќаме примерок и дизајн за вас исто така .ако постои каква било истрага ,pls се чувствуваат слободни да контакт со нас .

Детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
3ml
Број На Модел На:
lipcp-3S-3
Употреба:
За Нега На Кожата Крем
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
Метал Тип:
Алуминиум
Површината Ракување:
печатење на екран
Запечатување Тип:
завртка капа
боја:
како Слика
иднина:
ЛИЧНА НЕГА
Материјал:
Алуминиум
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти