.

.

New
120ml бела пластика шише со магла sprayer пумпа сребрена линија на капакот за вода/тонер sprayer шише козметички пакување

120ml бела пластика шише со магла sprayer пумпа сребрена линија на капакот за вода/тонер sprayer шише козметички пакување

DEN 1440.00

Стока
Достапно.


точка бр : YZWS-120-1
големина : 120 ML
материјал : PE
DIA47 MM HEIGHT133 MM

Детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
120ML
Број На Модел На:
YZWS-120-1
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
боја:
како Слика
Функција:
refillable
Употреба:
sprayer
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Пластични Тип:
PE
Употреба:
За Нега На Кожата Крем
Запечатување Тип:
пумпа sprayer
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти