.

.

New
2 парчиња од 1 мл Акрилна Пластика Двоен Ѕид Јасно Тегли Тенџере сочинуваат Крем Козметика Лосион за Нега на Кожата Контејнер (AY190(30)=2 парчиња)

2 парчиња од 1 мл Акрилна Пластика Двоен Ѕид Јасно Тегли Тенџере сочинуваат Крем Козметика Лосион за Нега на Кожата Контејнер

DEN 700.80

Стока
Достапно.


Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид :
а) Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Сите стоки ќе бидат испратени надвор од Тајван со добра картон и добро пакување состојба.
Ќе брод вашата стока од страна на Економијата на Превозот на Chunghwa Пост.5 H cm)
** Бесплатен Превозот **
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ во следниве земји :
Австралија, Индија, Индонезија, Иран, Израел, Јапонија, Јордан, Кувајт, Кореја, Малезија, Нов Зеланд, Филипините, Сингапур, Саудиска Арабија, Шри Ланка, Тајланд, Турција, Обединетите Арапски Емирати, Виетнам, Сад, Канада, Велика Британија, Германија.
б) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување .
Ако вашата земја не е на листата погоре, ве молиме контактирајте со нас за превозот цена, благодарение.
Ќе брод стока од страна на Економијата на Превозот на Chunghwa Пост.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Ве молиме не конкурираат ако не може да го прифати испорака детали.
Ќе се советува следење на број за вашиот референца по испрати на пратката. Следење на број, ќе бидат доставени до купувачот по брод од стоката.

Детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
Acrylic Plastic Jars
Број На Модел На:
AY190(30)=2 парчиња
Земја:
Кина
боја:
Избриши/Бела
Име:
Акрилна Пластика Двоен Ѕид Јасно Тегли
Големина:
6.3Dia x 4.5 H cm
Свеж

Избор на клиенти