.

.

New
Нови Пристигнување 4g Празни Кармин Цевки Црна Куршум Форма DIY Lip balm Сад Усна сјај Пакување садот со дијаметар 12.1 mm

Нови Пристигнување 4g Празни Кармин Цевки Црна Куршум Форма DIY Lip balm Сад Усна сјај Пакување садот со дијаметар 12.1 mm

DEN 1814.00
DEN 2015.52

Стока
Достапно.


2016 година Нови Пристигнување 4g Празни Кармин Цевки Црна Куршум Форма DIY Lip balm Сад Усна сјај Пакување садот со дијаметар 12.1 mm
40pcs/многу Бесплатен превозот
Материјал : ABS
Боја : Црна Куршум Форма
Димензии : Висина 7.5 cm, Diam 1.8 cm
Тежина : 13g/pc

Детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
12.1 mm
Материјал:
ABS
боја:
Црна
Свеж

Избор на клиенти