.

.

New
Бесплатен Превозот 10 компјутери/многу 30ml стакло dropper шише, 30cc розова стакло dropper шише за етерични масла или парфем

Бесплатен Превозот 10 компјутери/многу 30ml стакло dropper шише, 30cc розова стакло dropper шише за етерични масла или парфем

DEN 1325.00
DEN 1440.00

Стока
Достапно.


Детали

Број На Модел На:
5236
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Бренд Име:
StarDu Пакување
Големина:
30ml
Капацитет:
30 ml, 30 cc,
Боја на шише:
Пинк
Материјал на Шише:
Стакло
Други Индустрија Употреба:
мирис, суштината течност, медицина масло, лабораториски тест, e течност, e сок
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти