.

.

New
Бесплатен превозот: ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА 500ml јасно Тело Крем Конзерви со Злато, Алуминиум Маска,500g МИЛЕНИЧЕ Тегла Бања соли Сад

Бесплатен превозот: ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА 500ml јасно Тело Крем Конзерви со Злато, Алуминиум Маска,500g МИЛЕНИЧЕ Тегла Бања соли Сад

DEN 2496.00

Стока
Достапно.

Капацитет 350g Дијаметар(мм) 92mm Висина со капак(мм) 94mm Материјал : ПЕТ тегла + Алуминиумски капак + домашно МИЛЕНИЧЕ insert

Детали

боја:
со розова капак, со бела капак, со златен капак, се меша бои
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
500G
Број На Модел На:
МД-500G-4
Свеж

Избор на клиенти