.

.

New
10 Компјутери Направен во Тајван 30g Тенџере Патување Големина Sifter Лабава Прав Пластични Тегла со Ротирачки Sifter & Црна Капак(AY81(30)RSST-C=10pcs)

10 Компјутери Направен во Тајван 30g Тенџере Патување Големина Sifter Лабава Прав Пластични Тегла со Ротирачки Sifter & Црна

DEN 1286.40

Стока
Достапно.

Следење на број, ќе бидат доставени до купувачот по брод од стоката. Ако имате било какви посебни барање, ве молиме љубезно ни советува еднаш место цел. Сите стоки ќе бидат испратени надвор од Тајван со добра картон и добро пакување состојба. Повеќето од нашите клиенти не се наплаќа должноста или доплата. Ние ќе ја испрати на производот како подарок или примерок и да се стави на пониска вредност на фактура да им помогне на клиентите да се избегне увозни давачки. Ќе брод стока од страна на Економијата на Превозот на Chunghwa Пост. Ќе се советува следење на број за вашиот референца по испрати на пратката. Ќе брод вашата стока од страна на Економијата на Превозот на Chunghwa Пост.5 Грам За Лабава Прав
Боја : Јасно Тегла & Црна Капак
Материјал : Капак & Случај : Полистирен (PS) Пластика
Ротирачки Sifter : Полипропилен (PP) Пластика
Големина : околу 1 49/50" дијаметар и 1 3/50" високи (со капа на) (5. б) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување. Ве молиме не конкурираат ако не може да го прифати испорака детали. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ако вашата земја не е на листата погоре, ве молиме контактирајте со нас за превозот цена, благодарение.

Детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
AY81(30)RSST-C=10pcs
Име:
Ротирачки Sifter Тегла
Боја на Јар:
Јасно
Волумен за Прав :
8.5 гр
Големина:
5.0 Dia x 2.7 H cm
Свеж

Избор на клиенти