.

.

New
Бесплатен превозот 200pcs/многу дијаметар 30мм 60ml завртка вратот стаклено шише за carft/складирање бонбони,течни козметички шишиња

Бесплатен превозот 200pcs/многу дијаметар 30мм 60ml завртка вратот стаклено шише за carft/складирање бонбони,течни козметички

DEN 15544.00
DEN 16896.00

Стока
Достапно.


Един такт ме за попуст ако ви треба голема Количина!
Имаме повеќе етерично масло шишиња, ве молиме погледнете на линкот подолу.Боите можат да имаат ittle различни како разлика екранот,pls се разбере. Најдобар квалитет и услуга овде.
Висок квалитет стаклено шише со капа, стакло етерично масло шише, парфем шише, козметички масло dropper шише, pcakaging стаклено шише/кутија
Капацитет : 60ml
други големини се достапни како што треба. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.Ве молиме овозможи 1-2mm грешка поради прирачник за мерење. Сите производи - производители' директна продажба .
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 2 работни дена.
Напомена :
1.
Ве молиме да ни даде шанса да slove проблем пред неутрални или негативни повратни информации!
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
Боја : Јасно
Се користи за етерични масла, мирисни, сакаат шише,ароматерапијата масло, serm, течни медицина, e течност, e сок, лабораториски тест е така натаму.Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот.

Детали

Бренд Име:
StarDu Пакување
Број На Модел На:
5236
Големина:
60ml
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Свеж

Избор на клиенти