.

.

New
300ml јасно МИЛЕНИЧЕ тегла со црни Алуминиумски маска,300g Може со Црна Капа,пластични Contaner Козметички Пакување на Храна Може да Крем Тегла

300ml јасно МИЛЕНИЧЕ тегла со црни Алуминиумски маска,300g Може со Црна Капа,пластични Contaner Козметички Пакување на Храна

DEN 2688.00

Стока
Достапно.

Капацитет 300g Дијаметар(мм) 92mm Висина со капак(мм) 60mm Материјал : ПЕТ тегла + Алуминиумски капак + домашно МИЛЕНИЧЕ insert

Детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
300G
Број На Модел На:
МД-300G
Свеж

Избор на клиенти