.

.

New
Бесплатен превозот 1200pcs 30ml пластични dropper шише 1oz течни шише со безбедност на децата и си игра евидентно капа трговија на големо

Бесплатен превозот 1200pcs 30ml пластични dropper шише 1oz течни шише со безбедност на децата и си игра евидентно капа трговија

DEN 16512.00

Стока
Достапно.


Со широк опсег, со добар квалитет, разумни цени и стилски дизајн, нашите производи се широко се користи во фармацевтската пакување и други индустрии.ОБЕЗБЕДУВАЊЕ НА КВАЛИТЕТ / БЕЗБЕДНОСТ И ЗАШТИТА НА ЖИВОТНАТА СРЕДИНА
Ние може да произведе различни големини и бои на dropper Шише, како на клиент барање.
Ако би сакале да изберете капи боја, ве молиме љубезно ни остави порака со следниве капа број. е производител на dropper шишиња со добро опремени тестирање објекти и силна техничка сила.
Нашиот успех зависи од вашето задоволство, па вашите повратни информации е многу важно за нас, ние ќе биде многу го ценат, ако може да ни даде позитивни повратни информации, ви благодарам многу!!
100% позитивни квалитет на повратни информации од клиентите. Ако имате барање, ве молиме слободно контактирајте со мене. Ние ќе испратиме капи боја како вашето барање.
Нашите производи се широко признати и доверени од страна на корисниците и да ги задоволи постојано менување на економските и социјални потреби. 2)-Доколку не постои превозот начин избор на вашиот ценета земја, ве молиме запомнете да ни остави порака за котација.
Ние сме Гуангжу Ka Yu Пакување Производи Co. 3) Шишиња кои волумен е поголем од 100ml може да се корозија превенција материјал 1)-Ако сакате да се купи други количини на овој модел, pls контактирајте не за цена.
Квалификација и сертификати 1) Со ISO 9000 Квалификувани за Сертификација и ISO9001 : 2000 меѓународниот стандард 2) Нашите Хемиски шишиња се дезинфицираат во еднакви можности Стерилизација.

Детали

Спецификации:
30ML
Материјал:
Пластични
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Бренд Име:
DROPPER
Големина:
30ml
Број На Модел На:
S04PE30
содржи:
Шишиња, Капи, Dropper
типот на ззп:
Childproof и подесувате евидентно Капа
капа бои:
Црна
совет:
пластични dropper
Шише:
ЈП(Проѕирен)
Минимална цел:
1200pcs
Капацитет:
30ML
Место на Потекло:
Гуангжу Во Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Големина:
30ml
Свеж

Избор на клиенти