.

.

New
120pcs/многу 6ML Мини Преносни Алуминиум Refillable Парфем Шише Со Спреј Празни Козметички Контејнери

120pcs/многу 6ML Мини Преносни Алуминиум Refillable Парфем Шише Со Спреј Празни Козметички Контејнери

DEN 5520.00

Стока
Достапно.

120pcs/многу 6 ML Мини Преносни Алуминиум Refillable Парфем Шише Со Спреј Празни Козметички Контејнери Име : алуминиум atomizer Големина : 5ml,6ml Боја : вкупно 9 бои Материјал : Алуминиум тело со стакло лагер

Детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
uysxz112
Бренд Име:
linxikeji
Големина:
6ml
Свеж

Избор на клиенти