.

.

New
2 Парчиња Изработени во Тајван 30g Тенџере Патување Големина Sifter Лабава Прав Пластични Тегла со Ротирачки Sifter & Црна Капак (AY81(30)RSST-C=2 парчиња)

2 Парчиња Изработени во Тајван 30g Тенџере Патување Големина Sifter Лабава Прав Пластични Тегла со Ротирачки Sifter & Црна Капак

DEN 518.40

Стока
Достапно.

Ќе брод стока од страна на Економијата на Превозот на Chunghwa Пост. Ве молиме не конкурираат ако не може да го прифати испорака детали. Ќе брод вашата стока од страна на Економијата на Превозот на Chunghwa Пост. Ако вашата земја не е на листата погоре, ве молиме контактирајте со нас за превозот цена, благодарение. Ние ќе ја испрати на производот како подарок или примерок и да се стави на пониска вредност на фактура да им помогне на клиентите да се избегне увозни давачки. Повеќето од нашите клиенти не се наплаќа должноста или доплата. Овие трошоци се на купувачот одговорност.7 H cm) ** Бесплатен Превозот ** БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ во следниве земји :
Австралија, Јапонија, Нов Зеланд, Сингапур, Сад, Канада, Велика Британија, Германија, Франција, Белгија, Данска, Финска, Грција, Индија, Ирска, Италија, Кореја, Литванија, Macao, Малезија, Маурициус, Молдавија, Холандија, Филипини, Полска, Португалија, Романија, Сан Марино, Senegal, Јужна Африка, Турција, Украина.5 Грам За Лабава Прав
Боја : Јасно Тегла & Црна Капак
Материјал : Капак & Случај : Полистирен (PS) Пластика
Ротирачки Sifter : Полипропилен (PP) Пластика
Големина : околу 1 49/50" дијаметар и 1 3/50" високи (со капа на) (5. Ако имате било какви посебни барање, ве молиме љубезно ни советува еднаш место цел. Ќе се советува следење на број за вашиот референца по испрати на пратката. Изработени во Тајван 30 g Тенџере Патување Големина Ротирачки Sifter Лабава Прав Пластични Тегла Со Црна Капак и Повлечете го Јазичето Печат Налепница на Sifter
Многу од 2
Капацитет : 8.

Детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
AY81(30)RSST-C=2 парчиња
Име:
Ротирачки Sifter Тегла
Боја на Јар:
Јасно
Волумен за Прав :
8.5 гр
Големина:
5.0 Dia x 2.7 H cm
Свеж

Избор на клиенти