.

.

New
50pcs/многу 5ml 10ml Боја на Шминка Алатки Празни Транспарентен Суштината Пумпа Шише Пластични Airless Шишиња За Козметички Сад

50pcs/многу 5ml 10ml Боја на Шминка Алатки Празни Транспарентен Суштината Пумпа Шише Пластични Airless Шишиња За Козметички Сад

DEN 1095.00
DEN 1190.40

Стока
Достапно.


Ви благодариме за ur посета и купување!
. Ние ќе се потрудиме да обезбедиме повеќето reliableand достапен начин на превозот услуга. Боја : Виолетова Розова
Производ фотографии :
Голема цел, со голем попуст, pls контактирајте го сервисот!
Плаќање
Зачувам/Кредитна картичка/Web Money. Како и обично, ќе ја пратите пратката во рок од 48 часа откако ќе ја добиете вашата исплата. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Повратни информации
1. Ако не го добиете вашиот објект на време,ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ако сте задоволни со купување и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка од 5.
Ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот. За било размена или враќање на средствата, ние треба производот мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутијата и сите додатоци. Купувачи е одговорен за враќање превозот цена . Ако не сте задоволни со купувањето на било кој начин. Ви благодариме за разбирањето!
Враќање
1.итн
Превозот
1. Capactity : 5ml 10ml
3.
50pcs/многу 5ml 10ml Празни Шминка Алатки Airless Шише за Суштината Пумпа Сад
Детали за производот :
1. Материјал : КАКО
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот, ние ќе ви понуди право на враќање адреса.

Детали

Спецификации:
5ml, 10ml
Материјал:
Пластични
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
0023-50
Големина:
5ml 10ml
Свеж

Избор на клиенти