.

.

New
Бесплатен превозот 200pcs/многу дијаметар 30мм 25ml завртка вратот стаклено шише за carft/складирање бонбони,течни козметички шишиња

Бесплатен превозот 200pcs/многу дијаметар 30мм 25ml завртка вратот стаклено шише за carft/складирање бонбони,течни козметички

DEN 12387.00
DEN 13464.00

Стока
Достапно.

Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 2 работни дена.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Најдобар квалитет и услуга овде.
Напомена :
1.
Ве молиме да ни даде шанса да slove проблем пред неутрални или негативни повратни информации!
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Един такт ме за попуст ако ви треба голема Количина!
Имаме повеќе етерично масло шишиња, ве молиме погледнете на линкот подолу.
Висок квалитет стаклено шише со капа, стакло етерично масло шише, парфем шише, козметички масло dropper шише, pcakaging стаклено шише/кутија
Капацитет : 25ml
други големини се достапни како што треба.
Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.Боите можат да имаат ittle различни како разлика екранот,pls се разбере.
Драг Пријател : Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас . Сите производи - производители' директна продажба .
За експрес испорака. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид за бесплатен превозот ние ќе брод на стоките од страна на посоодветен начин.

Детали

Бренд Име:
StarDu Пакување
Број На Модел На:
5236
Големина:
25ml
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Свеж

Избор на клиенти