.

.

New
50МЛ Стакло Парфем Шишиња Сребро Празни Спреј Ампули Refillable Sprayer Atomizer шише DIY Козметички Пакување Сад

50МЛ Стакло Парфем Шишиња Сребро Празни Спреј Ампули Refillable Sprayer Atomizer шише DIY Козметички Пакување Сад

DEN 1857.00
DEN 2063.52

Стока
Достапно.


50МЛ Стакло Парфем Шишиња Сребро Празни Спреј Ампули Refillable Sprayer Atomizer шише DIY Козметички Пакување Сад
Капацитет : 50мл, 50cc
Материјал : Стакло
Капа : Сјајна Сребрена на спреј капа (ние, исто така имаат лосион пумпа ззп)
Големина : Diam 3.6 см Висок 11.2 cm
Технологија : Висока температура злато позлатен.
Употреба : парфем шише, essentical масло шише, медицина таблета шише итн.
Многу hig h Одделение се избегне светлина шишиња, на рокот на траење на производите ќе биде l onger! Печати : Ние би можеле цел свила печатење,бронзирање,сребро ако повеќе од 1000 парчиња,pls контакт со нас за цената и детали.

Детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
50МЛ
Големина:
50cc
боја:
Сребро.
Свеж

Избор на клиенти