.

.

New
Матирано Сина Етерично Масло Dropper Шише,Празни Козметички Контејнери,16PC Refillable Елита Течност Шише,Медицина Dropper Шишиња

Матирано Сина Етерично Масло Dropper Шише,Празни Козметички Контејнери,16PC Refillable Елита Течност Шише,Медицина Dropper Шишиња

DEN 1546.00
DEN 1627.20

Стока
Достапно.


* Ако сакате да се вратите на предмети, ве молиме контактирајте со нас во рок од 14 дена од денот на приемот.
* Клиенти се одговорен за било обичај такси, увозните давачки, а должност на даноци. Наплата ќе се издава еднаш сме го примените вашиот вратени предмети, корисниците се одговорни за сите врати превозот обвиненија.
Ви благодариме за доаѓање, добредојдовте повторно!
.
* Дали потврдите Адресата и Телефонскиот Број на кој ќе го остави на нас. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми ПОБРЗО.
* Кога вашата нарачка во рок од 2kg, ние ќе преку Кина Пост Воздух Mail за да ја испратите вашата нарачка, со бесплатен превозот; кога вашата нарачка надвор од 2kg, ние може да одберете брод од страна на други меѓународни истите да се изречни или subpackage, ќе најдете навистина голем попуст на превозот цена, како резултат на тоа, тоа е навистина многу ниска цена за вас!
* Превозот ќе бидат затворени за време на викендите или големи празници. Ви благодариме!
Услуга
* Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Ако ви треба целосна вредност на превозот сметка или фактура,ве молиме ги споделите со нас кога местото цел
Повратни информации
* Ние го негува секој ја напуштат повратни информации од нашите клиенти; Ако има било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас најпрво пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.

Детали

Спецификации:
5ML, 10ML, 15ML, 20ML, 50МЛ, 100ML
Број На Модел На:
Етерично Масло Шише
Големина:
5ML 10ML 15ML 20ML 50ML 100ML
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Употреба:
Празни козметика пакување сад
Шише боја:
Матирано сина
капа боја:
Црна
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
Оригиналното Место:
Жеџијанг ,CN
Запечатување начин:
завртка капа
шише материјал:
Стакло
типот на ззп:
стакло dropper
Свеж

Избор на клиенти