.

.

New
360pcs/многу 40ml чисто стакло права цевка со дрво, плута,40cc празни cosmestic сад, плута затка шише

360pcs/многу 40ml чисто стакло права цевка со дрво, плута,40cc празни cosmestic сад, плута затка шише

DEN 11040.00

Стока
Достапно.

360pcs/многу 40ml чисто стакло права цевка со дрво, плута,40cc празни cosmestic сад, плута затка шише
Дијаметар : 30мм
Hight : 80mm
Материјал : Стакло И Дрво

Детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
HQEGAS
Големина:
40ml
Бренд Име:
linxikeji
Свеж

Избор на клиенти