.

.

New
100pcs 20g Пластични Бели Празни Крем тегла Мали Козметички сад Убавина пакет tins медицина маст тегли Бесплатен Превозот

100pcs 20g Пластични Бели Празни Крем тегла Мали Козметички сад Убавина пакет tins медицина маст тегли Бесплатен Превозот

DEN 2112.00
DEN 2346.24

Стока
Достапно.


Добредојдовте на нашата продавница!
Сите предмети се со добар квалитет и најдобра цена.сите фабрика директна продажба, ако имате било какви барања, ве молиме да бидат слободни да контакт со мене однапред или оставете порака.
Искрено ви посакувам добар шопинг во мојата продавница!
100pcs 20g Пластични Бели празни Крем тегла Мали Козметички сад Убавина пакет tins медицина маст тегли Бесплатен Превозот
Капацитет : 20g, 20ml
Димензии : Висина 2.8 cm, Diam 4.2 cm, Внатрешниот Diam за 3,7 см
Jar Боја : бела
Капа боја : бела, розова, сина

Детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
20g, 20ml
Големина:
20ml
jar боја:
Бела
капа боја:
бела, розова, сина
Материјал:
Пластични
Свеж

Избор на клиенти