.

.

New
500pcs 1/4 Dram Мали Стаклено Шише со Orifice Редуктор и Капа Мали Суштинско значење Мини Масло Килибар 1ml Шише

500pcs 1/4 Dram Мали Стаклено Шише со Orifice Редуктор и Капа Мали Суштинско значење Мини Масло Килибар 1ml Шише

DEN 4651.00
DEN 4896.00

Стока
Достапно.

EMS : Item испратени од EMS, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 7 до 10 дена.
Бизнис денови : Од недела до петок Ние нудиме 7/24 полно работно време услуга,ве Молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате доколку имате било каков проблем на мојот производ. Функција : Име на Производ : 1ml Стаклени Шишиња Материјал : Стакло Модел : 1 ML Капацитет : 1ml Вклучуваат : Шише, Капа, Совет Капа Боја : Бела, Црна Шише Боја : Жолто големина : 16mm * 22mm(без капа) Превозот начини : Fedex, DHL, UPS-от, ТНТ, EMS Превозот
Ние сме professinal снабдувач на aliexpress за електроника andother производи, секој еден објект ќе купи од нас е тестиран пред превозот и ние може да гарантира квалитет. Ви благодариме ! Висок квалитет направи добра опција за вас. Вашето барање ќе се одговори во рок од 8 часа. За Fedex ОДНОСНО или DHL превозот, ние може да providethe валидна следење на број следниот ден вашиот orderis испраќаат.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ве молиме да оставите позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. DHL : Item испратени од DHL, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 6 до 8 дена. Ние сме директни фабрика локална во предградие Шенжен, кој ги има најголемите електронски пазарот во Кина, и затоа може да prodive competitve цена и многу најдобри serive во сите аспекти.

Детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
1mlGB
Свеж

Избор на клиенти