.

.

New
10ML Голема Капа Шише Црно Бела Капак 10cc Сина Шишенцето Сино Стакло Етерично Масло Шише Подесувате доказ Капа Празни Ампули, 40pcs/Многу

10ML Голема Капа Шише Црно Бела Капак 10cc Сина Шишенцето Сино Стакло Етерично Масло Шише Подесувате доказ Капа Празни Ампули,

DEN 2210.00
DEN 2376.00

Стока
Достапно.


10 ML Голема Капа Шишиња, 10ml Сина Ампули, Стакло Етерично Масло Шише, Стаклено Шише со Подесувате доказ Капа, Празни Ампули,
Бесплатен Превозот-40pcs/Многу-
Предмет : 10 ML Сина Ампули со Голема Капа, Кражба-доказ Капа.
Капацитет : 10 ML, 10g, 10 CC
Шише Боја : Сина боја шише .
Капа Боја : Црна Капа . (Ве молиме Имајте предвид, овој линк е за редоследот на Црна Капа шишиња)
Капа Функција : Подесувате-доказ Капа, Burglarproof капа.

Детали

боја:
Бела Капак, Црна Капак
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
10ml
Број На Модел На:
Голема Капа
капа боја:
Црна Капа
Капа Функција:
Кражба-доказ Капа, Подесувате-очигледно Капа
Шише боја:
сина шише
Употреба:
Етерично Масло Од Пакување
Големина:
10ML, 10G, 10CC
Свеж

Избор на клиенти