.

.

New
50pcs 5ml Етерични масла dropper шише / кафеаво стакло ароматерапијата шише

50pcs 5ml Етерични масла dropper шише / кафеаво стакло ароматерапијата шише

DEN 2088.00

Стока
Достапно.

5ml 50pcs стакло dropper шише / amber Етерично масло шише / празни шишиња / ароматерапијата Материјал за Пакување : Стаклени Детални Големина : D22×H50mm боја : Кафена шишиња се 100% сосема нов и висок квалитет. Напомена : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. Ве молиме да се разбере. Бидете сигурни дека не предвид пред да конкурираат. 2. Ве молиме овозможи 1-5мм разлики поради прирачник за мерење Можеме да се Печати вашето лого, ве молиме контактирајте со нас, ако треба. Ако било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас на : 1) испратете ни порака 2) trademanager

Детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
jyp013-5 ms
Големина:
5ml
боја:
Браун
Капацитет:
5ML
is_customized:
yes
Употреба:
Етерично Масло
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
Свеж

Избор на клиенти