.

.

New
5ML Зелено Стаклено Шише со Бела Подесувате-очигледно Капа, 5ML Зелена Dropper Шишенцето, 5CC Зелена Етерично Масло Пакување Шише, 50pcs/Многу

5ML Зелено Стаклено Шише со Бела Подесувате-очигледно Капа, 5ML Зелена Dropper Шишенцето, 5CC Зелена Етерично Масло Пакување

DEN 2496.00
DEN 2683.20

Стока
Достапно.


5 ML Зелени Шишиња со Завртка Капа, Подесувате доказ Капа Шишиња, 5 ML Зелена dropper Ампули, Етерично Масло Шишиња, Празни Ампули,
Бесплатен Превозот-50pcs/Многу-
Предмет : 5 ML Зелени Шишиња со Завртка Капа, Кражба-доказ Капа.
Капацитет : 5 ML, 5 CC, 5 G
Шише Боја : Зелена боја шише.
Капа Боја : Бела Капа. (Ве молиме Имајте предвид, овој линк е за редоследот на Бела Капа шишиња)
Капа Функција : Подесувате-доказ Капа, Подесувате-очигледно капа.

Детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Материјал:
Стакло
Големина:
5ML, 5CC, 5G
Број На Модел На:
Голема Капа
капа боја:
Бела Капа
Капа Функција:
Кражба-доказ Капа, Подесувате-очигледно Капа
Шише боја:
зелено шише
Употреба:
Етерично Масло Од Пакување
Свеж

Избор на клиенти