.

.

New
50pcs 30g празни пластични Крем Тегла со матирано Козметички Шминка Сад diy refillable маст tins двоен слој бесплатен превозот

50pcs 30g празни пластични Крем Тегла со матирано Козметички Шминка Сад diy refillable маст tins двоен слој бесплатен превозот

DEN 2111.00
DEN 2345.28

Стока
Достапно.


Добредојдовте на нашата продавница!
Сите предмети се со добар квалитет и најдобра цена.сите фабрика директна продажба, ако имате било какви барања, ве молиме да бидат слободни да контакт со мене однапред или оставете порака.
Искрено ви посакувам добар шопинг во мојата продавница!
Бесплатен превозот 50pcs 30 G 30ml празни пластични Крем Тегла со матирано Козметички Шминка Сад diy refillable маст tins двоен слој
Капацитет : 30g, 30ml
Димензии : Висина 4cm, Diam 5.5 cm, Внатрешниот Diam 4cm
Jar Боја : Матирано
Капа боја : розова, сина

Детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
30ml
Број На Модел На:
30g, 30ml
jar боја:
Матирано
капа боја:
розова, сина
Материјал:
Пластични
Свеж

Избор на клиенти