.

.

New
30x50ml лосион пумпа алуминиумски шишиња ,алуминиум козметички сад со течен сапун фармацевт,килибар лосион пумпа refillable шише

30x50ml лосион пумпа алуминиумски шишиња ,алуминиум козметички сад со течен сапун фармацевт,килибар лосион пумпа refillable шише

DEN 2234.00
DEN 2351.52

Стока
Достапно.


Исто така, како
Име на производ : 50мл лосион пумпа алуминиумско шише
Материјал : Алуминиумски+PP
Пумпа главата боја : транспарентна, црна, бела
Ве молиме наведете кога купување на пумпа главата при купување ве молиме наведете боја, ако не е одредено, ќе се случајни испорака

Детали

Спецификации:
50МЛ
боја:
црна пумпа, бела пумпа, јасно пумпа
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
50ml
Број На Модел На:
lp005
Материјал:
алуминиум+pp
Големина:
50ML
Свеж

Избор на клиенти