.

.

New
празни симпатична розова Alpaca форма усна сјај сад , дете дизајн кармин козметички контејнери, lip balm контејнери, усна стап цевки

празни симпатична розова Alpaca форма усна сјај сад , дете дизајн кармин козметички контејнери, lip balm контејнери, усна стап

DEN 2002.00
DEN 2107.20

Стока
Достапно.

Телефонски Број е многу важно за поштата може контакт со вас во времето.
* Клиенти се одговорен за било обичај такси, увозните давачки, а должност на даноци. Вратени предмети мора да се дојде со оригинални делови и додатоци.
празни симпатична розова Alpaca форма усна сјај сад , дете дизајн кармин козметички контејнери, lip balm контејнери, усна стап цевки
Цевка големина : 70 X 23mm ( Alpaca форма , )
Материјал : пластика
Боја : Розова / Зелена
Ве молиме истакна :
Не не се пополни со козметика директно, тоа мора да зависи од кармин мувла ( внатрешен дијаметар е 12.1 mm)
Превозот
* Принцип, Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 2 работни денови по добивањето на вашиот расчисти исплата, испораката ќе се случи како на нашиот тим се промени секој момент, ако е потребно итно, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да се провери состојбата. Ние поддршка големо количество наредби и OEM услуга, ако треба, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе ви понуди со најдобра цена и одлична услуга. Наплата ќе се издава еднаш сме го примените вашиот вратени предмети, корисниците се одговорни за сите врати превозот обвиненија. Ви благодариме!
Услуга
* Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Обично,Ние ќе напишете пониска вредност и марк "подарок" или "пример" за да ви помогне да се избегне данок или помалку вашиот данок.

Детали

боја:
Пинк Цевка, Зелени Цевка
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
празните контејнери lipstic
Големина:
70X23MM
боја:
Пинк
lip balm цевка:
симпатична lip balm цевка
lip balm шише:
празни lip balm шишиња
усна stick сад:
кармин tins
is_customized :
Yes
Оригиналното Место:
CN
Запечатување Тип:
лесно отворен крај
Употреба:
кармин / lip balm / усна стап
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
Обликот:
Alpaca облик / дете дизајн
Свеж

Избор на клиенти