.

.

New
100pcs 3 грам 3g плоштадот база тегли пластични мали козметички примерок тегли, празни крем тегли козметички пакување

100pcs 3 грам 3g плоштадот база тегли пластични мали козметички примерок тегли, празни крем тегли козметички пакување

DEN 342.00
DEN 360.00

Стока
Достапно.

за лична нега козметички крем производи, око сенки, лак, ноктите уметност, ја сочинуваат примерок контејнер.cn
Европа7 дена
САД-5-7 дена
Океанија5 дена
Канада-5-7 дена
Mexicia-5-7 дена
FEDEX
www. 10 бои капи за вас да се избере : црна, бела, јасно, жолта, портокалова, зелена, сина, виолетова, розова, црвена
(ако ви бараат специфична боја, pls ни остави пораки;ако не, ние ќе испрати случајно според нашите акции.
За било какви прашања, plz ве молиме ни e-mail или да ни остават пораки.
Па ние може да се провери и да се ревидира превозот цена.
Доколку ви се допаѓа нашата продавница, plz љубезно да ја додадете нашата продавница за вашата продавница листи.
Благодарам многу за вашето драгоцено време за посета на нашата продавница. Материјал : пластични ГЛАСАЧКО место
5).

Детали

Материјал:
PS
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
Г-В-17
Бренд Име:
IMIROOTREE
големина на пластични тегла:
3g, 3ml
димензија:
30мм(D)*16mm(H)
Боја на 3g крем тегла:
Јасни, Транспарентни
Шарени капаци на 3g козметички тегла:
црна, бела, јасно, жолта, портокалова, зелена, сина, виолетова, розова, црвена
Примена на 3g козметички тегли:
за нега на кожата крем, make up, примерок контејнер, козметички крем пакување
Карактеристики:
шарени капаци, едноставен начин, пластични завртки капи
Пакување:
OPP вреќа и картон
Серија пластични крем тегла:
козметички сад крем тегла 3g, 5g, 10g, 15g, 20g, 30g, 50g, 100g
Големина:
3g, 3ml
Свеж

Избор на клиенти