.

.

New
12 x 5ml 10ml15ml 20ml 30ml 50мл 100ml мраз сино стакло етерично масло e течни dropper шише сад 1oz шишиња за e cig

12 x 5ml 10ml15ml 20ml 30ml 50мл 100ml мраз сино стакло етерично масло e течни dropper шише сад 1oz шишиња за e cig

DEN 854.00
DEN 854.40

Стока
Достапно.


Спецификација :
1, Име : фрост сина етерично масло шишенце,15ml стаклено шишенце,15ml кобалт сина стаклено шишенце, 15ml етерично масло шише, 30ml суштината масло шише.
2, Материјал : стакло
3, Капацитет : 100ml 50мл 30ml 20ml 15ml 10ml 5ml
4, Користете : козметички пакување, етерично масло од пакување, течни сад
6, Логото можат да се отпечатат на шише врз основа на 5000pcs по боја.
7, може да се направи кориснички шишиња како ваш дизајн или примерок.
Ве молиме љубезно забелешка " Овој линк за шишиња од 5 ML да 100 ML не само 10 ML,можете да изберете големини и бои на капаци во опција."

Детали

Спецификации:
100ml, 50мл, 30ml, 20ml, 15ml, 10ml, 5ml
боја:
А1 Злато Бела капка, А2, А3, А4, A6, A7, A8, A9 Сите Црна, А5
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
10ml
Број На Модел На:
1802s-9
Капацитет:
100ml 50мл 30ml 20ml 15ml 10ml 5ml
Материјал:
Стакло
Вратот:
18/415
боја:
Мраз Сина
Свеж

Избор на клиенти