.

.

New
Jar Затворање,шише затка Внатрешна капак Опционални додатоци за Alumimum Тегла,ПВЦ Материјал Транспарентен Внатрешна Капа Козметички Пакување

Jar Затворање,шише затка Внатрешна капак Опционални додатоци за Alumimum Тегла,ПВЦ Материјал Транспарентен Внатрешна Капа Козметички

DEN 576.00

Стока
Достапно.

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
67 погоден за 67mm калибар алуминиум тегла
47 погоден за 47mm калибар алуминиум тегла
38 погоден за 37mm калибар алуминиум тегла
24 затка погоден за 24 вратот шише
4 година продавница искрен продавачот,најдобрите. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Враќање & Наплата :
1. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.За возврат, ние ќе плаќаат поштарина за превозот назад кон вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Купувачот мора да ги плати за враќање поштарина за секое враќање на разумот. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
Jar Затворање,шише затка Внатрешна капак Опционални додатоци за Alumimum Тегла,ПВЦ Материјал Транспарентен Внатрешна Капа Козметички Пакување
Детали За Производот
Три Големини за различен калибар. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.

Детали

боја:
38, 67, 67, 47, 67 Б, 24 затка
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
внатрешниот капак
Големина:
67mm 48mm 38mm
Свеж

Избор на клиенти