.

.

New
50 x 50мл Празни МИЛЕНИЧЕ Издавање Шише Со Пластична Капа за 50cc Козметички Крем Контејнери Килибар Сино Зелена Црвена Розова Бела Јасно

50 x 50мл Празни МИЛЕНИЧЕ Издавање Шише Со Пластична Капа за 50cc Козметички Крем Контејнери Килибар Сино Зелена Црвена Розова

DEN 1338.24

Стока
Достапно.


50мл пластични крем шише,Козметички на пакувањето, контејнерот,Пет шише
капацитет : 50мл
Материјал : Миленичиња , Пумпа : гласачко место
Големина : 32(D)mm X 89mm(H)

Детали

боја:
А1, А2, A3, A4, A5, A6, A7, Б1, Б2, Б3, Б4, Б5, Б6, Б7, Ц1, C2, C3, C4, C5, C6, C7
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
Diameter
Број На Модел На:
PS1014
Капацитет:
50мл,50cc
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
Запечатување Тип:
Пластична капа
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
боја:
јасно бели црвени розова килибар сино зелена
Материјал:
домашно милениче
Свеж

Избор на клиенти