.

.

New
100pcs трговија на големо празни 5ml Црн Парфем Шише , пластични црна мраз 5ml спреј шишиња добавувачи , мали празни спреј шишиња

100pcs трговија на големо празни 5ml Црн Парфем Шише , пластични црна мраз 5ml спреј шишиња добавувачи , мали празни спреј шишиња

DEN 1072.32

Стока
Достапно.


Очекуваат за вашето барање!. Начин На Плаќање :
ЗАЧУВАМ & Т/Т се Достапни. cosmoprof и лична нега индустрии. најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : Што е вашиот производ и техника ?
A : Ние преку шприц и дува калапи се специјализираат во производство, прилагодени на различни пластични шишиња, пластични тегли, пластичен сад, пластични цевки, козметички тегла, козметички сад, козметички пакување, магла прскање шише,алуминиумска козметички шишиња и тегли, мали сенки тенџере, ноктите сад во различни материјали, форма, боја и големина. Ние'll се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме најдобрите корист, и ви испратиме следење на број веднаш.5 mm
22mm
PB-30ml
160mm
22mm
A. За Нас :
Изгрејсонце Cospack Ограничени резерви различни пакување избор за нега на кожата и козметичката индустрија, од 2009 година, вклучувајќи Airless Пумпа Шишиња, Пластични Козметички тегли, Козметички Пумпа Шишиња, Магла Спреј Шишиња, Алуминиумски шишиња и Тегли, Контејнери за нокти производи и така натаму, што е најдобро решение за вашите пакување потреби., па ние'll изберете повеќе економски изразат услуга за вас, можеби тоа не е ист со вашиот choosed Express. Ние нема't презема никаква одговорност за овој различни експрес сервис! Ако имате било какви посебни барање, pls контактирајте го нашиот сервис Трговија Менаџер ID : cn901648564 . И нашиот фотограф се обиде најдобро да се задржи производот 's природата боја.

Детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
5ML
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Материјал:
pp
Големина:
5g
Употреба:
За Нега На Кожата Крем
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Број На Модел На:
PB
Запечатување Тип:
пумпа sprayer
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
Површината Ракување:
печатење на екран
Свеж

Избор на клиенти