.

.

New
10Ml чисто стакло спреј шишиња со златна или сребрена капа , 10 ml чисто стакло парфем шишиња , транспарентно стакло спреј шишиња

10Ml чисто стакло спреј шишиња со златна или сребрена капа , 10 ml чисто стакло парфем шишиња , транспарентно стакло спреј шишиња

DEN 2795.04

Стока
Достапно.


10 ML стакло спреј шише, капа боја : златна или сребрена маска
ве молиме да ни ја вашата изберете боја на капа
А. Очекуваат за вашето барање!. За Превозот : Сите парцели ќе биде предаден преку Али Онлајн Логистика вклучувајќи DHL, TNT, EMS, FEDEX, ПАТАРИНА итн. П : Што е вашиот производ се применуваат полиња ? A : Нашите производи се применуваат за козметика, нега на кожата, косата, нафта, течни, крем, телото спа итн. Ако не може да прифати било која боја толеранција, pls не't купување! Ние нема't презема никаква одговорност за боја на толеранција, бидејќи на photoes причина! D. Ние нема't презема никаква одговорност за овој различни експрес сервис! Ако имате било какви посебни барање, pls контактирајте го нашиот сервис Трговија Менаџер ID : cn901648564. Ние исто така нудиме прилагоди мувла, боја на кожата и декорација на свила екран & топло-печат & етикетата за да се осигура вашата заврши пакувања се единствени и брилијантен, и припаѓаат само за вас! Оваа онлајн акции продавница ќе ви понуди мали купување искуство. Но, ние се уште не може да гарантира 100% исти. cosmoprof и лична нега индустрии. ПРАШАЊА и одговори : П : Што е вашиот производ и техника ? A : Ние преку шприц и дува калапи се специјализираат во производство, прилагодени на различни пластични шишиња, пластични тегли, пластичен сад, пластични цевки, козметички тегла, козметички сад, козметички пакување, магла прскање шише,алуминиумска козметички шишиња и тегли, мали сенки тенџере, ноктите сад во различни материјали, форма, боја и големина.

Детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
10ml
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
10ml
Број На Модел На:
стакло sprayer
Свеж

Избор на клиенти