.

.

New
100PCS 10ML парфем магла спреј шише празно ,10ml стакло парфем поени флаширање магла шише , етерични масла на стакло спреј шишиња

100PCS 10ML парфем магла спреј шише празно ,10ml стакло парфем поени флаширање магла шише , етерични масла на стакло спреј шишиња

DEN 4788.00
DEN 5040.00

Стока
Достапно.

Боја На Толеранција :
Преземени се сите photoes од страна на самите себе. Ние, исто така, не колку tarrif вредност, бидејќи друга земја имаат различни политика!
Г. cosmoprof и лична нега индустрии. Очекуваат за вашето барање!
. Но, ние се уште не може да гарантира 100% исти. И нашиот фотограф се обиде најдобро да се задржи на производот природата боја. Ние исто така нудиме прилагоди мувла, боја на кожата и декорација на свила екран & топло-печат & етикетата за да се осигура вашата заврши пакувања areunique и брилијантен, и припаѓаат само за вас! Оваа онлајн акции продавница ќе ви понуди мали купување искуство. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви ги понудиме најдобрите корист, и ви испратиме следење на број веднаш.100 PCS 10 ML парфем магла спреј шише празно ,10ml стакло парфем поени флаширање магла шише , етерични масла на стакло спреј шишиња
A.
Функција : Висока темна отпор, овие шишиња може да се користи за да содржи етерични масла подобро отколку обичните стаклени шишиња
Други Користење : За пополнување Парфем, e-сок од течни, нафта и така натаму. Ако не може да прифати било која боја толеранција, pls не купите! Ние не презема никаква одговорност за боја на толеранција, бидејќи на photoes причина!
Д. Ставка Опис & Производот Photoes :
10ml високо-одделение стакло +магла спреј пумпа
ITEM/КАПАЦИТЕТ
ВИСИНА(H)
ДИЈАМЕТАР(D)
МАТЕРИЈАЛ
PGH21-10ml
85mm
25mm
Шише : Стакло
Пумпа : Алуминиум
Капа : Алуминиум
PGH21-15ml
93mm
27mm
PGH21-20ml
100mm
27mm
PGH21-30ml
108mm
33mm
PGH21-50мл
120mm
36mm
PGH21-100ml
140mm
45mm
Материјал : Висок квалитет на Стакло
Јачина на звук : 10ml
Обработка : 1800 степен висока температура УВ Слој
Тест : Подобро thikness и не полесно скршени од нормално стакло! Еден метар пад тестот не е лесно да се кршат.

Детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
10ml
Број На Модел На:
PGH21-10ml сребро спреј пумпа за шише
Употреба:
Парфем
Темјан алатка еден производ:
Друг / други
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
Свеж

Избор на клиенти