.

.

New
3000pcs козметички мини пластични 5ml тегла за лак | козметички 5ml пластични тегла трговија на големо | 5g бела мини крем тегла со капак

3000pcs козметички мини пластични 5ml тегла за лак | козметички 5ml пластични тегла трговија на големо | 5g бела мини крем тегла

DEN 84000.00

Стока
Достапно.

Но, ние се уште не може да гарантира 100% исти. E legant козметички тегла може да се користи за да се пополни око сенки,лак, помине уметност. Начин На Плаќање :
ЗАЧУВАМ од страна на Онлајн Продавница & Т/Т се Достапни. Ние исто така нудиме прилагоди мувла, боја на кожата и декорација на свила екран & топло-печат & етикетата за да се осигура вашата заврши пакувања areunique и брилијантен, и припаѓаат само за вас! Оваа онлајн акции продавница ќе ви понуди мали купување искуство. За Превозот и Tarrif/Даночен :
Сите парцели ќе биде предаден преку Али Онлајн Логистика вклучувајќи DHL, UPS-от, ТНТ, EMS, FEDEX, ПАТАРИНА итн. Очекуваат за вашето барање!
10g круг злато мини пластични тегли со капаци | 10ml акрилик мини тегли со капаци | круг злато 10g од пластични мини козметички контејнери САД$ 801.
Ако во текот 3000pcs, ние може да се направи прилагодено боја и печатење на бараните лого.67 /многу
парчиња / многу
купи мини тегли за козметички | купи 5ml мини пластични контејнери за козметички | 5g пурпурна мали пластични тегли со капаци US$ 524. И нашиот фотограф се обиде најдобро да се задржи на производот природата боја.
3000pcs козметички мини пластични 5ml тегла за лак | козметички 5ml пластични тегла трговија на големо | 5g бела мини крем тегла со капак
A. Ако не може да прифати било која боја толеранција, pls не купите! Ние не презема никаква одговорност за боја на толеранција, бидејќи на photoes причина!
Д.

Детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
5ml
Број На Модел На:
JA21-5ml
Употреба:
око крем
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
боја:
Бела
Капацитет:
5g и 10g
is_customized:
Yes
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
Свеж

Избор на клиенти