.

.

New
100pcs јасно 5ml стакло парфем спреј шише со злато или сребро капа, мини стакло парфем спреј шише преносни издавање ампули

100pcs јасно 5ml стакло парфем спреј шише со злато или сребро капа, мини стакло парфем спреј шише преносни издавање ампули

DEN 2286.24

Стока
Достапно.

Ако не може да прифати било која боја толеранција, pls не't купување! Ние нема't презема никаква одговорност за боја на толеранција, бидејќи на photoes причина! D. ПРАШАЊА и одговори : П : Што е вашиот производ и техника ? A : Ние преку шприц и дува калапи се специјализираат во производство, прилагодени на различни пластични шишиња, пластични тегли, пластичен сад, пластични цевки, козметички тегла, козметички сад, козметички пакување, магла прскање шише,алуминиумска козметички шишиња и тегли, мали сенки тенџере, ноктите сад во различни материјали, форма, боја и големина. Ние нема't презема никаква одговорност за овој различни експрес сервис! Ако имате било какви посебни барање, pls контактирајте го нашиот сервис Трговија Менаџер ID : cn901648564. И нашиот фотограф се обиде најдобро да се задржи производот 's природата боја. Боја Толеранција : преземени се сите photoes од страна на самите себе. Но, ние се уште не може да гарантира 100% исти. Ние'll се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме најдобрите корист, и ви испратиме следење на број веднаш., па ние'll изберете повеќе економски изразат услуга за вас, можеби тоа не е ист со вашиот choosed Express. За Превозот : Сите парцели ќе биде предаден преку Али Онлајн Логистика вклучувајќи DHL, TNT, EMS, FEDEX, ПАТАРИНА итн. cosmoprof и лична нега индустрии. За Нас : Изгрејсонце Cospack Ограничени резерви различни пакување избор за нега на кожата и козметичката индустрија, од 2009 година, вклучувајќи Airless Пумпа Шишиња, Пластични Козметички тегли, Козметички Пумпа Шишиња, Магла Спреј Шишиња, Алуминиумски шишиња и Тегли, Контејнери за нокти производи и така натаму, што е најдобро решение за вашите пакување потреби.

Детали

боја:
Злато, Сребро.
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Материјал:
Стакло
Големина:
silver and gold
Број На Модел На:
5ML
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
5ml
Боја Класификација:
сребрена маска
Шминка / убавина алатка еден производ:
Друг / други
Свеж

Избор на клиенти