.

.

New
3ML мали парфем спреј шише,3ml јасно пластични спреј шише, мала спреј пумпа шишиња

3ML мали парфем спреј шише,3ml јасно пластични спреј шише, мала спреј пумпа шишиња

DEN 1207.68

Стока
Достапно.


Име на производ : 3 ML пластични парфем шишиња ( Слика право на долг дел )
Ова не може да допре дното на цевката должина , умот на про * не пука !
Материјал : Пластика
Спецификации : 1.2 см висок 6.6 cm дијаметар
Производ Тежина : околу 3.8 г

Детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
5ML
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
5ml
Број На Модел На:
PB-5ML
Материјал:
Пластични
Свеж

Избор на клиенти