.

.

New
100pcs 5ml pp мали пластични пумпа спреј шише ,пластични 5ml мали празни спреј шишиња , мраз plstic мали парфем спреј шишиња

100pcs 5ml pp мали пластични пумпа спреј шише ,пластични 5ml мали празни спреј шишиња , мраз plstic мали парфем спреј шишиња

DEN 865.92

Стока
Достапно.

5 mm
22mm
PB-30ml
160mm
22mm
A. Боја На Толеранција :
Преземени се сите photoes од страна на самите себе.
пластични 5ml мали празни спреј шишиња , розова plstic мали парфем спреј шишиња , PB-5ml pp мали пластични пумпа спреј шише
Предмет Бр. Објект 's Опис :
Оваа магла спреј пумпа шише може да биде исполнет во парфем или fragarance, тоа е добар избор за патување refillable шише.
П : Што е вашиот производ се применуваат полиња ?
A : Нашите производи се применуваат за козметика, нега на кожата, косата, нафта, течни, крем, телото спа итн. Начин На Плаќање :
ЗАЧУВАМ & Т/Т се Достапни. Ако не може да прифати било која боја толеранција, pls не't купување! Ние нема't презема никаква одговорност за боја на толеранција, бидејќи на photoes причина!
Д. И нашиот фотограф се обиде најдобро да се задржи производот 's природата боја. Но, ние се уште не може да гарантира 100% исти. За Превозот :
Сите парцели ќе биде предаден преку Али Онлајн Логистика вклучувајќи DHL, TNT, EMS, FEDEX, ПАТАРИНА итн., па ние'll изберете повеќе економски изразат услуга за вас, можеби тоа не е ист со вашиот choosed Express. најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : Што е вашиот производ и техника ?
A : Ние преку шприц и дува калапи се специјализираат во производство, прилагодени на различни пластични шишиња, пластични тегли, пластичен сад, пластични цевки, козметички тегла, козметички сад, козметички пакување, магла прскање шише,алуминиумска козметички шишиња и тегли, мали сенки тенџере, ноктите сад во различни материјали, форма, боја и големина.

Детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
5ml
Употреба:
Парфем
боја:
како на берзата
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Број На Модел На:
PB-5ML
Запечатување Тип:
пумпа sprayer
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
Пластични Тип:
PP
Материјал:
Пластични
Површината Ракување:
Топол Печат
Свеж

Избор на клиенти