.

.

New
500ml X 12 празна бела пластика лосион шампон шише , 500cc козметички сад со фармацевт refillable лосион шишиња пумпа

500ml X 12 празна бела пластика лосион шампон шише , 500cc козметички сад со фармацевт refillable лосион шишиња пумпа

DEN 1587.00
DEN 1670.40

Стока
Достапно.

Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми ПОБРЗО.
* Ако имате било какви прашања во врска со нашата продавница или предмети, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе одговор во рок од 24hours по приемот на вашата е-пошта.
* Кога вашата нарачка во рок од 2kg, ние ќе преку Кина Пост Воздух Mail за да ја испратите вашата нарачка, со бесплатен превозот; кога вашата нарачка надвор од 2kg, ние може да одберете брод од страна на други меѓународни истите да се изречни или subpackage, ќе најдете навистина голем попуст на превозот цена, како резултат на тоа, тоа е навистина многу ниска цена за вас!
* Превозот ќе бидат затворени за време на викендите или големи празници.500ml X 12 празна бела пластика лосион шампон шише , 500cc козметички сад со фармацевт refillable лосион шишиња пумпа, злато пумпа шишиња,
Капацитет : 500ml
Големина : 63x220mm
Материјал : домашно МИЛЕНИЧЕ+PP(Алуминиум)
Боја : бела шише со бела пумпа / транспарентен пумпа / црна пумпа
Ве молиме ,истакна, ние ќе ја испрати на пумпа боја случајно ако не постои боја барање
Превозот
* Принцип, Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 2 работни денови по добивањето на вашиот расчисти исплата, испораката ќе се случи како на нашиот тим се промени секој момент, ако е потребно итно, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да се провери состојбата.Ако ви треба целосна вредност на превозот сметка или фактура,ве молиме ги споделите со нас кога местото цел
Повратни информации
* Ние го негува секој ја напуштат повратни информации од нашите клиенти; Ако има било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас најпрво пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.

Детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Материјал:
Пластични
Големина:
500ml.500g,500cc,
Број На Модел На:
пластични шампон шише
is_customized:
Yes
Пластични Тип:
домашно милениче
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Шише боја:
Бела
Запечатување Тип:
пумпа sprayer
Пумпа Тип:
лосион пумпа / течен сапун пумпа / фармацевт
Пумпа материјал:
метал - пластика
Употреба:
шампон, течен сапун за перење
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
пумпа боја:
Злато
Свеж

Избор на клиенти