.

.

New
50pcs JA50 15g плоштадот акрилик козметички контејнери , пластични убава козметички пакување , убавина производ пакување материјали

50pcs JA50 15g плоштадот акрилик козметички контејнери , пластични убава козметички пакување , убавина производ пакување материјали

DEN 2668.32

Стока
Достапно.

Начин На Плаќање :
ЗАЧУВАМ & Т/Т се Достапни. Но, ние се уште не може да гарантира 100% исти. За Превозот :
Сите парцели ќе биде предаден преку Али Онлајн Логистика вклучувајќи DHL, TNT, EMS, FEDEX, ПАТАРИНА итн., па ние'll изберете повеќе економски изразат услуга за вас, можеби тоа не е ист со вашиот choosed Express.
JA50-15g Сребро Квадратен облик на Лицето Крем Сад , Око крем тегла , Акрилик нега на кожата тегла , Козметички пакување
Предмет Бр. Боја На Толеранција :
Преземени се сите photoes од страна на самите себе.
П : Што е вашиот производ се применуваат полиња ?
A : Нашите производи се применуваат за козметика, нега на кожата, косата, нафта, течни, крем, телото спа итн. И ексклузивни & нобл квадратен облик дизајн. Ние'll се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме најдобрите корист, и ви испратиме следење на број веднаш. И нашиот фотограф се обиде најдобро да се задржи производот 's природата боја. најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : Што е вашиот производ и техника ?
A : Ние преку шприц и дува калапи се специјализираат во производство, прилагодени на различни пластични шишиња, пластични тегли, пластичен сад, пластични цевки, козметички тегла, козметички сад, козметички пакување, магла прскање шише,алуминиумска козметички шишиња и тегли, мали сенки тенџере, ноктите сад во различни материјали, форма, боја и големина. cosmoprof и лична нега индустрии. Објект 's Опис :
Оваа елегантна козметички тегла може да се користи за да се пополни Ден & Ноќен КРЕМ, око крем итн.

Детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
15g
Свеж

Избор на клиенти