.

.

New
50pcs трговија на големо 12ML Краток облик на Стакло Парфем Спреј Шише Со Сребро капак, Празни 12ml стакло Мирис Deodorant Шише

50pcs трговија на големо 12ML Краток облик на Стакло Парфем Спреј Шише Со Сребро капак, Празни 12ml стакло Мирис Deodorant Шише

DEN 2338.56

Стока
Достапно.

Име : парфем Стаклено шише Материјал : Стакло Капацитет : 12 ML Количина : 20 PCS/МНОГУ Совршен за Создавање на Свој Ароматерапијата Мешавини Боја : Како на сликата шоу, испратени по случаен избор ly
Б., па ние'll изберете повеќе економски изразат услуга за вас, можеби тоа не е ист со вашиот choosed Express.
П : Што е вашиот производ се применуваат полиња ?
A : Нашите производи се применуваат за козметика, нега на кожата, косата, нафта, течни, крем, телото спа итн. Начин На Плаќање :
ЗАЧУВАМ од страна на Онлајн Продавница & Т/Т се Достапни. И нашиот фотограф се обиде најдобро да се задржи производот 's природата боја. Ние'll се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме најдобрите корист, и ви испратиме следење на број веднаш. За Превозот :
Сите парцели ќе биде предаден преку Али Онлајн Логистика вклучувајќи DHL, UPS-от, ТНТ, EMS, FEDEX, ПАТАРИНА итн. cosmoprof и лична нега индустрии. Ние нема't презема никаква одговорност за овој различни експрес сервис! Ако имате било какви посебни барање, pls контактирајте го нашиот сервис Трговија Менаџер ID : cn901648564.
Очекуваат за вашето барање!
. Ние исто така нудиме прилагоди мувла, боја на кожата и декорација на свила екран & топло-печат & етикетата за да се осигура вашата заврши пакувања areunique и брилијантен, и припаѓаат само за вас! Оваа онлајн акции продавница ќе ви понуди мали купување искуство. Но, ние се уште не може да гарантира 100% исти.

Детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
12ml
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
12ml
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти