.

.

New
трговија на големо 100pcs 60g Алуминиум Козметички Тегла Сад, Завртка Тема Златна 60ml Шминка Сад Фабрика за промет на Големо

трговија на големо 100pcs 60g Алуминиум Козметички Тегла Сад, Завртка Тема Златна 60ml Шминка Сад Фабрика за промет на Големо

DEN 3737.76

Стока
Достапно.

За Превозот :
Сите парцели ќе биде предаден преку Али Онлајн Логистика вклучувајќи DHL, UPS-от, ТНТ, EMS, FEDEX, ПАТАРИНА итн., па ние'll изберете повеќе економски изразат услуга за вас, можеби тоа не е ист со вашиот choosed Express.
Добредојдовте на нашата продавница!
60g Алуминиум Козметички Тегла Сад Завртка Тема 100pcs/многу Златен 60ml Шминка Сад Фабрика за промет на Големо
Капацитет : 60g
Не оставена порака, ќе испрати златна боја : )
Б.
Очекуваат за вашето барање!
. Ние нема't презема никаква одговорност за овој различни експрес сервис! Ако имате било какви посебни барање, pls контактирајте го нашиот сервис Трговија Менаџер ID : cn901648564. Ние'll се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме најдобрите корист, и ви испратиме следење на број веднаш.
П : Што е вашиот производ се применуваат полиња ?
A : Нашите производи се применуваат за козметика, нега на кожата, косата, нафта, течни, крем, телото спа итн. Но, ние се уште не може да гарантира 100% исти. Ние исто така нудиме прилагоди мувла, боја на кожата и декорација на свила екран & топло-печат & етикетата за да се осигура вашата заврши пакувања areunique и брилијантен, и припаѓаат само за вас! Оваа онлајн акции продавница ќе ви понуди мали купување искуство. И нашиот фотограф се обиде најдобро да се задржи производот 's природата боја. За Нас :
Изгрејсонце Cospack Ограничени резерви различни пакување избор за нега на кожата и козметичката индустрија, од 2009 година, вклучувајќи Airless Пумпа Шишиња, Пластични Козметички тегли, Козметички Пумпа Шишиња, Магла Спреј Шишиња, Алуминиумски шишиња и Тегли, Контејнери за нокти производи и така натаму, што е најдобро решение за вашите пакување потреби.

Детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
60g
Свеж

Избор на клиенти