.

.

New
10pcs/многу 15g 30g 50 Грама Сферични Акрилик Крем Шише Топката Тип Крем Тегла Производителите Продаваат Златна Боја Козметички Тенџере

10pcs/многу 15g 30g 50 Грама Сферични Акрилик Крем Шише Топката Тип Крем Тегла Производителите Продаваат Златна Боја Козметички

DEN 1409.00
DEN 1483.20

Стока
Достапно.

Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.4 висока 7cm тежина 108 G Материјал : Акрилна Боја : Злато Опис на Производот : погоден за high-end козметика Капацитет : 15ml 30ml 50мл Пакување : OPP вреќа со Меур торба -
** Објектите се добро спакувани со картонска кутија,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Сосема нов и Висок quanlity
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ
Спецификација : Име на Производ : 15/30/50g сферични акрилик крем шише Спецификација големина : 15g дијаметар 5.5 см висок 6. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.
Вашето задоволство, нашите извршување!
. (Во рок од 3 дена)
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
** Бесплатен превозот
само пратете од Кина Пост Воздух Mail,треба околу 15-25 работни дена да пристигнат.

Детали

Спецификации:
15g, 30g, 50g
боја:
Злато
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Материјал:
Пластични
Големина:
15ml 30ml 50ml
Број На Модел На:
козметички тегла
is_customized:
Yes
Број На Модел:
15ml 30ml 50мл дебели база
Капацитет:
15ml 30ml 50мл 15cc 30cc 50cc
Користат За:
крем,козметички,лабава прав,помине уметност
Материјал на Ззп:
Акрилик
Материјал на Шише:
Акрилик
боја:
Злато
Свеж

Избор на клиенти