.

.

New
30ML Сончање screamTube,30G бел Крем Цевка со бела завртка капак,30ml пластични мека Цевка за око крем

30ML Сончање screamTube,30G бел Крем Цевка со бела завртка капак,30ml пластични мека Цевка за око крем

DEN 1267.20

Стока
Достапно.


Забелешка : ве молиме оставете порака на боја,во спротивно,ќе испрати по случаен избор.ви благодариме за соработката. други капаци кои можете да изберете да,цената се различни, ако со различни капаци.

Детали

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Материјал:
Пластични
Големина:
30ml
Употреба:
За Нега На Кожата Крем
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти