.

.

New
прекумерно Нови Чипка Дизајн Година Зимска Јакна Жените надолу јакни Лабава патка надолу грб женски Outerwear Паркови падови палта parkas

прекумерно Нови Чипка Дизајн Година Зимска Јакна Жените надолу јакни Лабава патка надолу грб женски Outerwear Паркови падови

DEN 10598.00
DEN 17664.00

Стока
Достапно.


000
Големина на Градите/Биста Ракав Должина Инчи CM Инчи CM Инчи CM S 43.31 110 28.35 69 39.37 100 M 44.88 114 28.94 70.5 39.37 100 L 46.46 118 28.35 72 40.16 102 XL 48.03 122 28.94 73.5 40.16 102 XXL 49.61 126 29.53 75 40.94 104

Детали

Породилно Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Одделот За Името:
Породилно
Outerwear Тип:
Грб
Пол:
Жените
Облека Должина:
Долго
Стил:
Моден
Ткаенина Тип:
Dobby
Материјал:
Полиестер
Јака:
Пак надолу Јака
Боја Стил:
Природна Боја
Sleeve Должина(cm):
Целосна
FILLTED:
90% патка надолу
боја:
Црна и Бела
Свеж

Избор на клиенти