.

.

New
Висок Квалитет на палење серпентина за ХОНДА СПОГОДБА ГРАЃАНСКИ КОНЦЕРТ OE#:30500-P01-005,30500-ЧАСОТ3-005,CMIT209A,30500-ЧАСОТ3-015,CM1T-217

Висок Квалитет на палење серпентина за ХОНДА СПОГОДБА ГРАЃАНСКИ КОНЦЕРТ OE:30500-P01-005,30500-ЧАСОТ3-005,CMIT209A,30500-ЧАСОТ3-015,CM1T-217

DEN 960.00

Стока
Достапно.


Lgnition серпентина
Точка Бр : HXSS-LIG-3601(LIG-3406)
OE : 30500-P01-005,30500-ЧАСОТ3-005,30500-PT0-005,30500-ЧАСОТ3-015,CM1 T-209 B,CM1 T-217,CMIT209 A,DMB834,11726

Детали

Осветленост Дел Број:
30500-P01-005,30500-ЧАСОТ3-005,30500-PT0-005,30500-ЧАСОТ3-015,CM1T-209B
Бренд Име:
GORST
Производителот Дел Број:
CM1T-217,CMIT209A,DMB834,11726
Тип:
Затворена Магнетно
Палење Тип:
Посебна Палење
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Материјал:
Plasic & Метал
Свеж

Избор на клиенти