.

.

New
Палење Серпентина За Тојота Celica е корола Матрикс MR2 AXIO AYGO RAV4 RUNX YARIS Pontiac Chevy 90080-19015 90080-19019 90919-02239

Палење Серпентина За Тојота Celica е корола Матрикс MR2 AXIO AYGO RAV4 RUNX YARIS Pontiac Chevy 90080-19015 90080-19019 90919-02239

DEN 2943.00
DEN 3270.24

Стока
Достапно.

6 (ZZE112_) 3 ZZ-FE 1598cc 81kw Hatchback 2000-2002
TOYOTA Verso е корола (ZDE12_, CDE12_) 1.6 VVT-i 3 ZZ-FE 1598cc 81kw Имот 2002-2007
ТОЈОТА е корола Hatchback (_E11_) 1.8 L (Мотор ID 1 ZZFE)
2003-2008 Тојота Матрица Палење Серпентина за L4 1.
ве молиме љубезно го најдете вашиот дел на број зависи нашата фотографија. ве молиме да бидете сигурни дека вашиот автомобил тип истиот оној тип на нашиот производ линк.Забелешка!!!!!! ШОПИНГ ВОДИЧ ЗАБЕЛЕШКА : Доколку постои било ОБИЧАЈ ДАВАЧКИ,УВОЗ ТАКСИ,купувачот ќе ги сноси овие трошоци.
Производите на компанијата се покријат во САД, Европски, Јапонски и корејски возила и имаат ISO9001 системот за управување со квалитет сертификација.8 VVTi 1 ZZ-FE 1794cc 92kw Затворени Off-Road Возило, 2000-2005
ТОЈОТА RUNX (ZZE12_, NDE12_, ZDE12_) 1.8 L (8 Вин Цифра 8)
2000-2005 Тојота Celica GT Палење Серпентина за L4 1. ве молиме мора да се провери на нашите производи на фотографии во врска ако истиот вашиот стар дел . Тојота е корола Палење Серпентина за L4 1.4 (ZZE111_) 4 ZZ-FE 1398cc 71kw Hatchback 2000-2002
ТОЈОТА е корола Hatchback (_E11_) 1. се надеваме дека ќе може да се добие точен стоки. Секоја земја има различни царина прагот, така што треба да знаат во вашата земја даночната политика.тогаш се потврди ист број на нашиот веб или контактирајте со нас.8 L (Мотор ID 1 ZZFE)
2000-2008 г. Бројот ќе се појави и било каде во дел.6 16 V (ZZE112_) 3 ZZ-FE 1598cc 81kw Имот 2000-2001
TOYOTA RAV 4 Мк II (CLA2_, XA2_, ZCA2_, ACA2_) 1.8 VVT-i 1 ZZ-FE 1794cc 99kw MPV 2002-2004
ТОЈОТА е корола Вагон (__E11_) 1., LTD е лоцирана во економскиот и технолошкиот ouhai област Wenzhou град на провинцијата Жеџијанг во Кина, кои се посветени на автомобили, камиони електронски контролирана бензин инјектирање систем (EFI) по-продажбата на делови истражување и развој и продажба во телото модернизирани претпријатието.

Детали

Осветленост Дел Број:
90080-19015 90080-19019 90919-02239 9008019015
Материјал:
ТФ-I290*4 GN10314 9091902262 GN10314-12B1 5DA 749 475-891
Тип:
Отворете Магнетно
Палење Тип:
Посебна Палење
Бренд Име:
TROFOM
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Производителот Дел Број:
9008019019 9091902239 94859441 90919-T2002 90919T2002 90919-02262
Тип Име:
палење серпентина
тип на возилото:
За Тојота Celica е корола Матрикс MR2 AXIO AYGO RAV4 RUNX YARIS Pontiac
oe 3:
9091902262 5C1074 UF-247 UF247
pin:
4PINS
Состојба:
Нови
сертификација:
TS/16949
Земја/Регион на Производство:
Кина
Свеж

Избор на клиенти