.

.

New
Палење Серпентина За Тојота Chaser Crowm Удобност Sed Лајт Townace Ное 90919-02221 9091902221

Палење Серпентина За Тојота Chaser Crowm Удобност Sed Лајт Townace Ное 90919-02221 9091902221

DEN 1097.28

Стока
Достапно.


Палење Серпентина За Тојота Chaser Crowm Удобност Sed Лајт Townace Ное 90919-02221 9091902221
Внимание!!!
Со цел да се избегнат непотребни проблеми помеѓу нас,ве молиме потврдете го објектот одговара на вашиот автомобил кога сте купување! Ако не сте сигурни,ве молиме да ми кажете на дел број или ми испратите некои слики , според Aliexpress правило, ако клиентите го купат погрешен точка, клиентот треба да го врати објектот назад и да го плати превозот цена за назад и повторно да ја прати ,ви благодариме!
За нас
Ние сме професионални авто делови на снабдувачот,ако имате било какви потреби,ве молиме слободно да контактирате со мене,ти благодарам!
Вашиот задоволни е нашиот најдобар задоволство!
Испорака
Сите предмети ќе се испрати во рок од 2 работни дена по извршената уплата е потврдено. Се Врати И Повратни Информации 1. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати ставки или не оставајќи ништо, но позитивни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да го Реши вашиот проблем, ви благодарам! 2. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, се надевам дека ќе ни остави добар фидбек, што е многу важно за нас, ви благодариме!

Детали

Осветленост Дел Број:
9091902221
Тип:
Затворена Магнетно
Производителот Дел Број:
90919-02221
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Материјал:
Мешавина
Бренд Име:
Malcayang
Палење Тип:
Двојно Цилиндар За Палење
Свеж

Избор на клиенти